Türkiyenin FoRuMu HayalseLi FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin FoRuMu HayalseLi FoRuM

Forumun İnceldiği Yer HayaLSeLi FoRuM

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

.. Etkileyici Sözler ..

2 posters
YazarMesaj
TuRK_TeaM
GeNeL KuRMaY ßaŞKaNI
GeNeL KuRMaY ßaŞKaNI
TuRK_TeaM

Erkek
İş/Hobiler : Pc ManYaqI
Lakap : TuRK_TeaM

.. Etkileyici Sözler .. Empty
MesajKonu: .. Etkileyici Sözler ..   .. Etkileyici Sözler .. EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 10:47 am

Yalanlar bitmez dudaklar susmayinca sevgi olmaz gözler isil isil bakmayinca

Seni günde bir kere düsünüyorum , o da 24 saat sürüyor...

Dünyada bir cok insan var.kimi mutlu kimi mutsuz,kimi aglayip kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layik bir insan var o da su an mesajimi okuyor

Bu dünyada 6 milyar insan var, 9.. milyonu uyuyor,10.. u yemek yiyor, 20.. u uyuyor, 1 güzel kiz da mesaj okuyor..

En agir isçi benim . Çünkü 24 saat seni düsünüyorum.

Seni sevecek kadar yasasaydim olumsuz olurdumm

Rüyalarin en güzelini görürken allah'in seni korumasi için gönderdigi melegin kanatlari öyle büyük olsun ki;en masum aninda sana kimseler zarar veremesin

Umutlarinin bittigi yerde düslerine sarıl;düslerini paylasacak birini ararsan ben burdayım

Bız ne kadar kırmızı pabuçlu sırın kızlarla dans etmesını bılmesejte,kartal'ın bıle uçmadıgı,sahın'ın bıle yuva yapmadıgı yerde,seytan'la dans etmesını bılırız..

Senı tanımadan önce ben deıldım,senı tanıdıktan sonra bendekı bensızlıgın asloında sensızlık oldugunu anladım..

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek,nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek,bırakip gitsemde unuturum sanma,zaman alismayi ögretir,unutmayi asla...

Dalgalar kıyıya çarparken su sözü söyler;senı sevıyorum

Sen;bailes's kadar tatli,tekila gibi çarpici,dhmple kadar asil,kanyak gibi sicak,sampanya gibi özel,malibu kadar egzotik,kokteyl kadar karmasiksin...

Yabanci binalar önünden geciyorum sessiz, icimde bir ses var benden sessiz

Bataryasi zayif ruyalarimizin kapsama alani disinda kalan kesimlerine sebeke hatasi sebebiyle ulasamadik. Simdi yüregimde full çeken hatlarimla seni çoook seviyorum

Güzelim ben yalnizligi sigarayla sevgiyi rakiyla geçmiaide çektigim façalarla ögrenmisim

Ofkeni yapraklara yaz sonbaharda dokulsun,derdini ruzgara yaz estikçe uzaklara gotursun,sevgimi kalbine yaz oldugünde senynle gomulsun

Unutma,unutulanlar,unutanları,asla unutmazlar

Layık olduğun yer seni kabul etmese bile,giydiğin gelinlik yerine kefen olsa bile,
ardından gözyaşı dökenin olmasa bile,bekleme artık dönmem sana,gözümde dinmeyecek yaşım olsan bile

Bır kelebek ucurdum sana dogru.dagları denızlerı astı,senı buldu sana mutluluk sundu.hısettınmı soyle oylesıne derınden oylesıne ıcten??

Gözlerin bu sevdanin en güzel haliydi beni kendine asik edecegin her halinden belliydi yaram derindir askin için daglari delerim...

Öyle bir yar severimki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarim ama dudaginda ruj arkasinda pust görürsem anam avradim olsun benzin döker yakarim....

Dost vurulunca degil,''unutulunca ölur" ve bız sevdiklerimizi kır cicegi gibi avucumuzda degıl, kursun yarası gibi yuregimizde taşırız.!!

Sen çölde tek bir çiçek olsaydin seni kurutmamak için ömür boyu aglardım prensesim....!!!

Boncuk gozlerini izlemek ortakoyden bogazi izlemekten bin kat daha iyi

Bilmesekte zengin çocuklari gibi parlak taslar üzerinde dans etmeyi elbette biliriz allahina kadar delikanli gibi sevmeyi...!!

Bize adıyamanlı derler biz kırmızı papuçlu kızlarla dans etmeyi bilmeyebiliriz ama şahinin yuva yapamadigi yerlerde ölümle dans edebiliriz.<:-/

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi...

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'ebediyen sevecegim'

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........

Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun
https://www-hayalseli.yetkin-forum.com
ayLiN06
Forum PReNSeSi
Forum PReNSeSi
ayLiN06

Kadın
İş/Hobiler : Gezmek Eğlenmek
Lakap : PReNSeS

.. Etkileyici Sözler .. Empty
MesajKonu: Geri: .. Etkileyici Sözler ..   .. Etkileyici Sözler .. EmptyPaz Nis. 20, 2008 10:08 am

Canım süper olmus paylasım için tşkler

.. Etkileyici Sözler ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-